KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 8268171
nr 826 8171
Tuschteckning
Einar Nerman 70x53, oramad
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 maj 2013
kl 20:08:11
9/5 12:52:20
150 kr
13/5 01:09:45